Etiket Arşivi: ehliyet sınav soruları

14 Nisan Ehliyet Sınav Soruları

14 nisan ehliyet sinav sorulari14 Nisan Ehliyet yazılı Sınava sayılı günler kala, sınava girecek adayları bir telaş sarmıştır. Acaba kazanabilecekmiyim diye.. Aksi takdirde 1 dersten bile kalınması durumunda hem fazladan sınav harcı hem 2 aya yakın süre kaybedilmiş olacaktır. Bir çok adayın sınav sonucu şunu göstermektedir. Eğer trafikte biraz olsun tecrübeniz var ise en azından bir kaç geçmiş sınav sorularını çözmek bile size büyük oranda başarıyı getirecektir. Bundan dolayı aşağıda yer alan linkten Ehliyet Sınav Sorularını bilgisayarınıza indirerek çözebilir sonuçlarına bakarak kendinizi değerlendirebilirsiniz. Tüm sınava girecek olan sürücü adaylarına başarılar..

Ehliyet Sınav Soruları

Ehliyet Sınav Soruları

14 nisan ehliyet sinav sorulari

15 Aralık 2012 Ehliyet Sınav Soruları Açıklanmıştır.

2012 Yılı Ehliyet sınav sorularını çözmek trafik işaretlerinde ki değişikliklerde sizlere kolaylık sağlayacaktır. Bu yüzden geçmiş senelerde ki trafik işaretlerinde değişen levhalara dikkat ediniz.

Çıkmış sınav sorularını çözmek, Ehliyet teorik sınavlarda başarılı olmayı sağlayan en önemli faktördür. Unutulmamalıdır ki Ehliyet sınav soruları belli bir havuz içinden hazırlanmaktadır ve sınavlarda yer yer benzer hatta aynı sorular bile çıkmaktadır. Bundan dolayı geçmiş sınavlarda çıkmış soruları çözmek sizi başarıya bir adım daha yaklaştıracaktır. Herkese başarılar !!

Aşağıda Son sınavdan geriye doğru Ehliyet Sınavı Çıkmış Sınav Sorularını bulabilirsiniz, Başarılar..

15 Aralık 2012 Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları Açıklandı

11 şubat 2012 ehliyet sınav soruları açıklandı

MEB.lığı 2012 yılının ilk sınavı olan 11 şubat ehliyet yazılı sınavı sorularını yayınladı, soruları görmek veya bilgisayarınıza indirmek için aşağıda ki linke tıklayınız, sorular PDF formatındadır, ADOBE Reader benzeri programa ihtiyaç duymaktadır.3

11 şubat 2012 ehliyet sınav soruları

ehliyet sınav soruları 2 temmuz 2011

2 temmuz 2011 yılı ehliyet yazılı sınavının soru ve cevaplarını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

11 Şubat Ehliyet Sınav Soruları

11 şubat ehliyet sinav sorulari11 Şubat 2012 Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları Açıklandı